| Cena e-booka: | 11.00 zł |
| Autor: | Justyna Borowiecka |
| Liczba stron: | 80 |
| Data publikacji: | 2012-02-03 |
| Kategoria: | Sport i rekreacja |
| Format: | 14.82x20.99 cm |
Justyna Borowiecka - dziennnikarz, fotograf, bloger, freelancer.
Justyna piszę artykuły z dziedziny sportu - piłki nożnej i muzyki. Ma na swoim koncie wiele cyklu piłkarskich, te najbardziej popularne to "Młodzi, zdolni i ambitni", "Piłkarskie marzenia", "Warto poznac", "Kobiecym okiem" i wiele, wiele innych.
W fotografii najczęściej podejmuje tematy związane z architekturą, krajobrazem, fotografią produktu jak również przygotowuje zdjęcia do aukcji internetowych.
Jest ekspertem piłki nożnej i muzyki w wiadomościach 24. Autorka książki "Od wywiadu do wywiadu" i "Fotografia - to jest to!"
Jej kolejna książka -"Chłopcy z Bundesligi" jest oparta o niemiecki cykl o tym samym tytule, który przeczytało blisko 5 tys. osób. Z książki tej dowiecie się więcej o niemieckich zawodnikach i poznacie bliżej niemieckie miasta.
-
| Isabella | 2012-02-05
Książka bardzo wartościowa, przeznaczona dla czytelników interesujących się niemieckim sportem i podróżami.


