Myśli jak słowa
| Cena e-booka: | 15.00 zł |
| Autor: | Zbyszek Żurkan |
| Liczba stron: | 100 |
| Data publikacji: | 2010-11-26 |
| Kategoria: | Twórczość literacka |
| Format: | 14.8x21.01 cm |
OPIS KSIĄŻKI
Wiersze z głębi serca
KOMENTARZE (13)
-
| dziska | 2010-11-26
gratulacje piekne wydanie czekam na wersje drukowaną i na pewno kupie oczywiscie licze na dedykacje i autograf
-
| sirkoles | 2010-11-27
Zbyniu, marzenia są po to, by się spełniły.
-
| Ewelencia | 2010-11-27
Zapraszam Sercem Pisane , Dotyk miłosci są tutaj
-
| marzena | 2010-11-27
Zbyszku szczerze GRATULUJĘ bo wiem jak bardzo oczekiwałeś na ten cudowny tomik. Tyle tu ciepła i ta grafika powalająca. Jestem z Ciebie dumna :)
-
| makir | 2010-11-28
Zbyszkowi gratuluję pięknych wierszy i mam nadzieję, że to nie ostatni jego tomik.Pani Katarzynie zaś wyrazy uznania i podziwu za piękne obrazy wykorzystanie do ilustracji wierszy,razem to wspaniała mieszanka poezji i malarstwa.
-
| strzelec3 | 2010-11-29
Sercem pisane Cudnie że wypłynęły na szerokie wody ZBYSZKU cieszę się TWOIM szczęsciem wszyscy będziemy je czytać duszkiem czekamy na następne ;]
-
| mojito | 2010-12-19
Boże już dawno nie widziałem tak wspaniałego przykładu grafomaństwa spod znaku rymów częstochowskich... piedestale-wcale , znaczyć-patrzyć i wiele wiele innych a właściwie wszystkie. Czy nie zabrakło wielu Słów by w moich ustach Gdybyś zapełniła Ramion moich pustkę... proponuję zmienić ostatni wers na następujący : piwnicę kapustą... tak samo bez sensu jak oryginał rym trafniejszy ale jakie praktyczne CAŁA PIWNICA KAPUSTY!!!!! ba i nawet i nawet pewnej metafory można sie doszukać czy chodzi o kapustę warzywo czy o "kapuchę" pieniądze? ŻENADA ŻENADA
-
| makir | 2010-12-19
poziom krytyki prezentowany w poście powyżej,też można określić słowem ŻENADA,ŻENADA
-
| zbyszek58 | 2010-12-22
Szymborska też rymowała mogę-drogę,płata-lata,studzę-obudzę.Leśmian oczy-toczy,słońca-końca itd.To,że teraz jest moda na białe wiersze nie znaczy,że taka będzie za 10 czy 20 lat?Jest wielu czytelników,którym bardziej podobają się te rymowane wiersze.
-
| makir | 2010-12-22
Każdy poeta ma swój indywidualny sposób formułowania myśli i powinien pisać w mowie swego serca ,a nie na siłę starać się podążać za aktualnie panującą modą ,bo nie nie ma na świecie rzeczy bardziej nietrwałej niż moda właśnie.Nie w tym jednak rzecz jak mówimy ,ale o czym nie,myśli uczucia są najważniejsze i szczerość i ogólnoludzki wymiar.Jeden zobaczy wiele zębatych kółek i nic ponadto,ktoś bardziej wrażliwy ujrzy czas,który odmierza zegar ,a następny ludzki los wpleciony w przemijanie.Słowo jest jedynie narzędziem ,kto widzi tylko słowa i na nich się skupia pomija to co w poezji najważniejsze, kawałek duszy poety.I za tą piękną duszę ,wdzięczni jesteśmy poecie.Za bardzo intymny kontakt z człowiekiem i jego widzeniem i przeżywaniem świata.Wiersze się czuje ,a nie rozbiera na słowa i rymy.
-
| sirkoles | 2010-12-27
Zbyniu jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.Nie przejmuj się krytyką.Pozdrawiam serdecznie
-
| makir | 2011-02-14
Gratuluję pierwszego miejsca w rankingu najczęściej kupowanych książek,całkowicie zasłużonego.Pora pomyśleć o drugim tomiku.
-
| Ewelimda | 2011-03-14
Piekny jest ten zbior Twoich wierszy-czyta sie swietnie-Gratuluje!!! Ja jednak chetnie czytam wiersze rymowane takie jak Twoje. Grafika tez piekna.


