Poszukując drugiej połówki
Okulary dla turysty i kierowcy - Wersja do druku

+- Poszukując drugiej połówki (http://www.stronasztuki.pl)
+-- Dział: Kosz (/dzial-kosz)
+--- Dział: Spam i śmieciuszki (/dzial-spam-i-smieciuszki)
+--- Wątek: Okulary dla turysty i kierowcy (/w-okulary-dla-turysty-i-kierowcy)Okulary dla turysty i kierowcy - Robaczko - 10-17-2016 04:31 AM

Słyszałem od znajomego, że okulary polaryzacyjne są zdecydowanie lepsze od zwykłych czy inaczej mówiąc tradycyjnych okularów przeciwsłonecznych. Nigdy takich nie miałem, bo zawsze kupuje takie wersje bazarowe. A jeżdżę ostatnio akurat bardzo dużo autem i słońce mi po prostu przeszkadza. Czy takie okulary sprawdzą się przy prowadzeniu auta.


Okulary dla turysty i kierowcy - Zawisza - 10-17-2016 05:59 AM

Okulary bazarowe jak to nazwałeś nie mają nic do zaoferowanie poza tym, że mają zwykle plastikową soczewkę, która niszczy wzrok. To zabawka, której nie powinno sie nosic, bo faktycznie na krotką chwilę przyciemni obraz, ale tylko na chwilę. Okulary polaryzacyjne to już odpowiedni asortyment, który koryguje wszystkie niedoskonałości.


Okulary dla turysty i kierowcy - Smarkula_ula - 10-17-2016 07:43 AM

Nie mogę się nie zgodzic z kolegą, bo okulary polaryzacyjne zostaly tak skonstruowane, żeby ich użytkownik widział jak najwięcej. Tu nie chodzi tylko o przyciemniany obraz, ale o wyraźny i stabilny.


Okulary dla turysty i kierowcy - Robaczko - 10-17-2016 09:22 AM

A prowadzic auto w nich mogę?


Okulary dla turysty i kierowcy - Zawisza - 10-17-2016 11:33 AM

No jasne że tak. Korzystają z nich zawodowo kierowcy, którzy robia wiele kilometrów. Sam mam taką parę w samochodzie i nie wyobrazam sobie jazdy bez nich. Drugą parę zabieram zawsze na spacery, bo jestem aktywnym turystą, który potrafi przejść nawet kilkanaście kilometrów w ciągu jednego dnia.


Okulary dla turysty i kierowcy - Redok - 10-17-2016 01:18 PM

Dobre okulary i w fajnych fasonach dostaniesz tutaj napieszo.pl/277-okulary-polaryzacyjne-meskie i to w niskich cenach. W niektórych skepach to aż strach patrzeć na ceny, a tutaj rewelka.


Okulary dla turysty i kierowcy - Hiacynta - 10-17-2016 03:08 PM

To bardzo solidcny sklep z szerokim asortymentem. Ja przy okazji zakupów strojów termoaktywnych kupiłam sobie buty z tej grupy napieszo.pl/56-buty-trekkingowe-damskie i mam generalnie komplet do aktywnego spedzania wolnego czasu Smile


Okulary dla turysty i kierowcy - cydrowaPani - 10-17-2016 04:21 PM

Zauwazylam, że ludzie coraz bardziej świadomie dokonują wyborów przy zakupach. Tandetne podróbki to już chyba przeszłośc, chociaż oczywiście amatorzy takich bubli też się zdarzają. Jednak jakość wzięła górę nad resztą i można powiedzieć, że nasze społeczeństwo idzie do przodu.