Poszukując drugiej połówki
Zwróć uwagę na to co jesz. - Wersja do druku

+- Poszukując drugiej połówki (http://www.stronasztuki.pl)
+-- Dział: Randki (/dzial-randki)
+--- Dział: Porady miłosne (/dzial-porady-milosne)
+--- Wątek: Zwróć uwagę na to co jesz. (/w-zwroc-uwage-na-to-co-jesz)

Zwróć uwagę na to co jesz. - cydrowaPani - 12-13-2016 01:29 PM

Panowie i panie czy wyierając produkty spożywcze do swojej kuchni kierujecie się tylko ceną? Czy może przychodzi Wam do głowy argument, za tym, żeby kupować żywność tylko z ekologicznych upraw. Sama się nad tym zastanawiam i jestem ciekawa jak to widzą inne osoby.

Zwróć uwagę na to co jesz. - uszczelka - 12-13-2016 02:35 PM

Nie jesteś sama z tym dylematem. Ja przez długi czas twierdziłam, że to co ekologiczne to musi być droższe. Nie wiem czemu taka łatka została doklejona do tego jedzenia, ale tak się stało i już. Teraz wiem w jakim bledzie bylam przez te wszystkie lata. Zdrowa żywność jest tańsza, a do tego nie generuje kosztów ubocznych, jak choćby podatność na alergie i inne choroby.

Zwróć uwagę na to co jesz. - bawarczyk(R) - 12-13-2016 05:21 PM

Bardzo mądrze powiedziane... Nie ma co zwracać uwagę tylko na cenę, bo to jeden z wyznaczników wartości towaru, ale nie jako wartości odżywczej. Faktycznie to są tańsze produkty, bo nie trzeba do nich używać żadnej chemii, która jest obecna nagminnie w innych produktach. Jak najdalej od bazrowego jedzenia.

Zwróć uwagę na to co jesz. - cydrowaPani - 12-13-2016 06:49 PM

No tak, na bazarach też jest mnóstwo chemii, sprawdzone osobiście...

Zwróć uwagę na to co jesz. - SzewczykD - 12-13-2016 09:19 PM

No dokładnie, chociaż czasami i tam się znajdzie jakaś perełka. Ale ja nie ryzykuje, bo nie stać mnie po prostu na to. Wolę postawić na pewniaka, który mnie jeszcfze nigdy nie zawiódł. To sklep www.ekologicznie.net.pl, w któy6m zaopatują się najlepsi szefowie kuchni.