Poszukując drugiej połówki
Gdzie znajdę ładne i porządne kosze na kółkach? - Wersja do druku

+- Poszukując drugiej połówki (http://www.stronasztuki.pl)
+-- Dział: Randki (/dzial-randki)
+--- Dział: Szukam... (/dzial-szukam)
+--- Wątek: Gdzie znajdę ładne i porządne kosze na kółkach? (/w-gdzie-znajde-ladne-i-porzadne-kosze-na-kolkach)Gdzie znajdę ładne i porządne kosze na kółkach? - Grummm - 01-27-2017 01:31 PM

W związku z tym, że zmieniamy trochę wystrój całego sklepu, potrzebuję nowych koszy na kółkach. Gdzie znajdę ładne i porządne kosze na kółkach? No i najlepiej w cenie, która nie jest jakoś przesadnie wysoka Tongue


Gdzie znajdę ładne i porządne kosze na kółkach? - cydrowaPani - 01-27-2017 02:59 PM

Kosze na kółkach są bardzo praktyczne a poza tym wygodne. Łatwo je bardzo przemieszczać. Bez problemu je znajdziesz w sklepie z wyposażeniem.


Gdzie znajdę ładne i porządne kosze na kółkach? - uszczelka - 01-27-2017 04:39 PM

no teraz jest sporo tych sklepów z wyposażeniem i nie da się ukryć, że można czasem być zaskoczonym jak wiele udogodnien pojawia się dla sprzedawcow. chociażby te bramki antykradzieżowe. No może to do małych naprawde sklepów się nie nadaje, ale teraz widzę, że jest tego coraz wiecej.


Gdzie znajdę ładne i porządne kosze na kółkach? - Cassandra - 01-27-2017 05:29 PM

Jeśli chodzi o kosze na kółkach to możesz tu zajrzec sklepikaria.pl/84-kosze-sklepowe i tu można kupić różne rodzaje koszy sklepowych. Takie, które są przeznaczone typowo dla klientów na zakupy i takie, które służą tylko do wykładania towarów i eksponowania ich.


Gdzie znajdę ładne i porządne kosze na kółkach? - droga_mleczna - 01-27-2017 06:02 PM

No takie kosze się przydają , jak nawet chce się cos przechowac na zapleczu przez jakis czas.


Gdzie znajdę ładne i porządne kosze na kółkach? - Cassandra - 01-27-2017 06:26 PM

No to prawda. A ta firma Sklepikaria.pl ma naprawdę duży wybór rzeczy dedykowanych sprzedawcom. Oni mają regały sklepowe, ale też urządzenia chłodnicze, więc jak ktoś potrzebuje do sklepu spożywczego to ma jak znalazł i to w dobrej cenie.