Poszukując drugiej połówki
Kartony i folia bąbelkowa w ilościach hurtowych – gdzie najlepiej i najtaniej?? - Wersja do druku

+- Poszukując drugiej połówki (http://www.stronasztuki.pl)
+-- Dział: Randki (/dzial-randki)
+--- Dział: Szukam... (/dzial-szukam)
+--- Wątek: Kartony i folia bąbelkowa w ilościach hurtowych – gdzie najlepiej i najtaniej?? (/w-kartony-i-folia-babelkowa-w-ilosciach-hurtowych-%E2%80%93-gdzie-najlepiej-i-najtaniej)Kartony i folia bąbelkowa w ilościach hurtowych – gdzie najlepiej i najtaniej?? - Siwy67 - 04-19-2017 03:31 PM

Cześć i czołem. Potrzebne mi się porządne kartony i folia babelkowa. Jedno i drugie w ilościach hurtowych i cenach przystosowanych do rynku hurtowego również. Polecicie mi jakąs hurtownię albo i nawet porducenta? Bardzo proszę o pomoc i proszę o nie odsyłanie mnie do jakiś detalicznych sklepów, w których zamawialiście dwa metry foli kiedyś tam, bo nie o to mi chodzi, naprawdę. Tak więc tylko sensowne odpowiedzi proszę.


Kartony i folia bąbelkowa w ilościach hurtowych – gdzie najlepiej i najtaniej?? - narożnik56 - 04-19-2017 04:07 PM

Eh, a chciałem Cię po kartony do spożywczaka wysłać, jak poprosisz czasem to dają po bananach i to za darmo, zepsułeś zabawę Tongue


Kartony i folia bąbelkowa w ilościach hurtowych – gdzie najlepiej i najtaniej?? - Siwy67 - 04-19-2017 04:52 PM

Haha, no przykro mi kolego, takie rozwiązanie mnie nie zadowala xd


Kartony i folia bąbelkowa w ilościach hurtowych – gdzie najlepiej i najtaniej?? - droga_mleczna - 04-19-2017 05:29 PM

Zajrzyj sobie do nich: ebordi.pl/towar/lista/23/kartony. Ja zamawiam od nich kartony do pakowania produktów od wielu lat już i naprawdę bardzo sobie chwalę tę współpracę. Kartony są porządne, odpowiednio sztywne i wytrzymałe, a ceny na nie bardzo przystępne.


Kartony i folia bąbelkowa w ilościach hurtowych – gdzie najlepiej i najtaniej?? - Siwy67 - 04-19-2017 07:52 PM

Ale super. I folię bąbelkową z tego co widzę też mają, fantastycznie, bo uda mi się załatwić i jedno i drugie w jednym miejscu, a już się bałem, że nie da rady. Dzięki za pomoc!


Kartony i folia bąbelkowa w ilościach hurtowych – gdzie najlepiej i najtaniej?? - droga_mleczna - 04-19-2017 08:47 PM

Tak, tak, folię bąbelkową też mają, o tutaj: ebordi.pl/towar/lista/31/folia-babelkowa. I z tego co wiem tez jest naprawdę porządna. Ja sama nie korzystam ale podpytałam koleżankę, u której jest ona potrzebna w dużych ilościach bo pakują delikatne szklane rzeczy i mówi, że super się sprawdza.