Poszukując drugiej połówki
Dowóz jedzenia na warszawskiej Woli, czy jest możliwość dostaw do firmy? - Wersja do druku

+- Poszukując drugiej połówki (http://www.stronasztuki.pl)
+-- Dział: Randki (/dzial-randki)
+--- Dział: Szukam... (/dzial-szukam)
+--- Wątek: Dowóz jedzenia na warszawskiej Woli, czy jest możliwość dostaw do firmy? (/w-dowoz-jedzenia-na-warszawskiej-woli-czy-jest-mozliwosc-dostaw-do-firmy)Dowóz jedzenia na warszawskiej Woli, czy jest możliwość dostaw do firmy? - Smarkula_ula - 04-26-2017 02:32 PM

Interesuje mnie dowóz obiadów dla kilkunastu pracowników mojej firmy, ale o stałych godzinach i z dość dużą zmiennością jeśli chodzi o menu. Czy na warszawskiej woli ktoś dowozi w ten sposób jedzenie i czy mogę liczyć na to, że obiady będą smaczne Smile))


Dowóz jedzenia na warszawskiej Woli, czy jest możliwość dostaw do firmy? - Redok - 04-26-2017 02:48 PM

Hehe, no muszą być zmaczne, bo inaczej to nie ma co zamawiać. Jeśli chcesz dobrze zjeść do zawsze pytaj innych, gdzie się żywią, im więcej osób powtórzy jedną nazwę to będzie wiadomo, że warto tam zamawiać.


Dowóz jedzenia na warszawskiej Woli, czy jest możliwość dostaw do firmy? - Siwy67 - 04-26-2017 04:25 PM

Ja Ci bez pytania polecę… Zajrzyj sobie tutaj https://www.nalesnikarnia1.pl/informacje/jedzenie-warszawa-wola i juz wiesz kto dowozi i kto seruje pyszne jedzenie. Nie musisz już więcej pytać o dowóz jedzenia na warszawskiej Woli, mimo, że tych miejsc jest dużo.


Dowóz jedzenia na warszawskiej Woli, czy jest możliwość dostaw do firmy? - droga_mleczna - 04-26-2017 05:06 PM

Takie sprawdzone miejsca powinny trafiać do jakiegoś katalogu ogólnie dostępnego…


Dowóz jedzenia na warszawskiej Woli, czy jest możliwość dostaw do firmy? - bawarczyk(R) - 04-26-2017 06:08 PM

Może kiedyś taka broszura powstanie, a na dzisiaj też mogę potwierdzić, że lepszej firmy z ofertą jedzenia na dowóz to chyba nie ma w stolicy. A trochę się tych firm przewinęło, bo człowiek jakiś taki leniwy i przy garnkach nie chec mu się wystawać.