Poszukując drugiej połówki
Tanie brukarstwo we Wrześni – kogo polecacie? - Wersja do druku

+- Poszukując drugiej połówki (http://www.stronasztuki.pl)
+-- Dział: Randki (/dzial-randki)
+--- Dział: Szukam... (/dzial-szukam)
+--- Wątek: Tanie brukarstwo we Wrześni – kogo polecacie? (/w-tanie-brukarstwo-we-wrzesni-%E2%80%93-kogo-polecacie)

Tanie brukarstwo we Wrześni – kogo polecacie? - Grummm - 06-09-2017 09:25 AM

Odziedziczyłam mały domek po rodzicach i chce przebudować jego bezpośrednie otoczenie. Chciałabym wykonac podświetlany podjazd do garażu i wybrukować na nowo taras za domem. Ile takie coś mogłoby kosztowac i kogo polecacie do wykonania tego typu prac?

Tanie brukarstwo we Wrześni – kogo polecacie? - Zawisza - 06-09-2017 12:02 PM

Jesli masz meza, to sam taki podjazd wykona. W necie mozna znalez filmiki instruktazowe, jak wykonac podswietlany podjazd. Ja robilem sam, choc wczesniej nie mialem zadnych doświadczen z brukowaniem. Wyszlo naprawde bardzo fajnie no i tanio, bo za darmoSmile

Tanie brukarstwo we Wrześni – kogo polecacie? - Grummm - 06-09-2017 02:21 PM

Niestety mąż już nie może wykonywac takich ciężkich prac fizycznych, ale wynajęcie firmy to żaden problem. Udźwigniemy to finansowo. Oczywiście im taniej tym lepiej, ale cena nie jest aż takim problemem.

Tanie brukarstwo we Wrześni – kogo polecacie? - cydrowaPani - 06-09-2017 05:00 PM

Jeśli chodzi o brukarstwo we Wrześni to do głowy przychodzi mi jedna firma. Tutaj jest adres strony z serwisu tej firmy, która jest dedykowana właśnie mieszkańcom Wrześni http://www.bin-bruk.pl/kostka-brukowa-wrzesnia. Na stronie jest informacja o możliwym zakresie robót brukarskich, jakich wykonania może podjąć się ta firma. Jest również lista miast i miejscowości w Wielkopolsce, gdzie firma świadczy swoje usługi, oczywiście z Wrześnią na czele.

Tanie brukarstwo we Wrześni – kogo polecacie? - Grummm - 06-09-2017 07:12 PM

Kogoś takiego własnie szukałam. Dziękuję za wiadomość i za tego linka. Na pewno skorzystam. Pozdrawiam serdecznie!