Poszukując drugiej połówki
Najlepszy wibrator - który może najwięcej? - Wersja do druku

+- Poszukując drugiej połówki (http://www.stronasztuki.pl)
+-- Dział: Randki (/dzial-randki)
+--- Dział: Szukam... (/dzial-szukam)
+--- Wątek: Najlepszy wibrator - który może najwięcej? (/w-najlepszy-wibrator-ktory-moze-najwiecej)

Najlepszy wibrator - który może najwięcej? - Klupka - 09-13-2017 03:19 AM

Prowadzę mały sypialnany eksperyment i chce kupić sobie dobry wibrator, ale taki na pełnym wypasie, który pozwoli mi odlecieć. Może jesteście w stanie mi napisać, który z nich może najwięcej i w co warto zainwestować?

Najlepszy wibrator - który może najwięcej? - droga_mleczna - 09-13-2017 05:41 AM

Hehe, spora grupa dziewczyn ma swojego intymnego przyjaciela. Jeśli o mnie chodzi to mogę Ci napisać tyle, że na rynku jest wielu producentów różnego rodzaju wibratorów. O tym jak one działają to w głównej mierze zależy od samej użytkowniczki. Ja mam sprawdzony sklep do takich zakupów i wiem, że jak kupuje w intymnosc.pl, to wiem, że kupuje najlepsze produkty.

Najlepszy wibrator - który może najwięcej? - Klupka - 09-13-2017 07:08 AM

Słyszałam już o tym sklepie...

Najlepszy wibrator - który może najwięcej? - uszczelka - 09-13-2017 09:25 AM

To najlepsze miejsce do zakupów tego typu. Zajrzyj tutaj https://intymnosc.pl/pl/188-bestsellery-najlepsze-wibratory i zobacz w grupie wibratorów możesz dostać. Osobiście uważam, że najlepszy wibrator to taki, który jest wyposażony w delfinki.Więcej nie będę Ci pisała, spróbuj i kup, a później będziesz po prostu mile zaskoczona.

Najlepszy wibrator - który może najwięcej? - Siwy67 - 09-13-2017 11:56 AM

Przyznam, że faktycznie kobiety po użyciu takich gadżetów są bardzo mocno i pozytywnie zaskoczone Smile))

Najlepszy wibrator - który może najwięcej? - bawarczyk(R) - 09-13-2017 02:44 PM

Super sklep na takie zakupy. Ja akurat miałem przyjemność kupić ostatnio feromony dla panów i tak jak nie miałem wcześniej ochoty na seks wcześniej, tak po stosowaniu feromonów coś we mnie się ruszyło, no i to co najważniejsze kobiety zaczęły na mnie po prostu spoglądać. Szczerze to nie wiedziałem, że to daje taki efekt.

Najlepszy wibrator - który może najwięcej? - narożnik56 - 09-13-2017 05:14 PM

Czyli rozumiem, że warto po nie sięgać?

Najlepszy wibrator - który może najwięcej? - bawarczyk(R) - 09-13-2017 07:07 PM

No oczywiście, że wartotym bardziej, że feromony dozuje się w kroplach i sam specyfik starcza na bardzo długo.