Poszukując drugiej połówki
Czy da się kupić nowe Nike Hypervenom w cenie 100zł? - Wersja do druku

+- Poszukując drugiej połówki (http://www.stronasztuki.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Sport (/dzial-sport)
+--- Wątek: Czy da się kupić nowe Nike Hypervenom w cenie 100zł? (/w-czy-da-sie-kupic-nowe-nike-hypervenom-w-cenie-100zl)

Czy da się kupić nowe Nike Hypervenom w cenie 100zł? - Redok - 01-24-2019 07:28 AM

Czy da się kupić nowe lanki Hypervenom za jakieś sto złotych? Byłem w oficjalnym sklepie Nike, w galerii i tam wszystko powyżej 150-200zł.

Czy da się kupić nowe Nike Hypervenom w cenie 100zł? - narożnik56 - 01-24-2019 08:51 AM

poszukaj w sklepach internetowych, na pewno coś znajdziesz na jakies promocji. Pewnie za mniej niż sto nie kupisz, ale za 110-120 już tak. Cena zależy też od wersji butów która Cie interesuje. Z tego co wiem to Nike ma w swojej ofercie wiele różnych wersji lanków Hypervenom i im nowsza wersja tym wyzsza cena. Droższe będą tez modele dla graczy an średnim i wyższym poziomie zaawansowania, a tansze dla tych, ktorzy dopiero uczas się grać. Takie buty maja po prostu prostsza konstrukcje, dlatego ich cena jest nizsza

Czy da się kupić nowe Nike Hypervenom w cenie 100zł? - dyskobol - 01-24-2019 09:22 AM

Nie wiem czy akurat taki model będzie Ci pasowała, ale tutaj https://ctxsport.com/produkt/b-jr-hypervenom-phade-iii-fg/ masz nowe Nike Hypervenom w wersji na murawę naturalną, w rozmiarach juniorskich, w cenie 130zł. W sklepach te same buty będziesz mieć jakies 20-30 procent droższe, także chyba warte rozważenia. Poza tym w tym sklepie znajdziesz również wiele innych wersji korków piłkarskich, także buty dla osób dorosłych. Na pewno znajdziesz cos w interesującej Cie cenie.

Czy da się kupić nowe Nike Hypervenom w cenie 100zł? - SzewczykD - 01-24-2019 11:53 AM

Jak chcesz zapłacić mniej to zamiast korków Nike wybierz Reebok sklep możesz wybrać dowolny, praktycznie w każdym buty Reebok będą tańsze od Nike. Tak po prostu jest. Nie wiem z czego to wynika, bo moim zdaniem Reebok w niczym nie ustępuje Nike czy Adidasowi. Po prostu jest mniej popularny, a przez to jego buty są tańsze. Jesli chodzi o jakość wykonania czy wygodę użytkową to poziom wszystkich markowych butów jest do siebie porównywalny. Reszta to po prostu kwestia przyzwyczajenia i estetycznych upodoban.

Czy da się kupić nowe Nike Hypervenom w cenie 100zł? - Redok - 01-24-2019 01:26 PM

dzieki za linka, skorzystamSmile

Czy da się kupić nowe Nike Hypervenom w cenie 100zł? - dyskobol - 01-24-2019 04:14 PM

Spoko, ten sklep internetowy CTX Sport ma bardzo rozbdowną ofertę jesli chodzi o sprzęt piłkarski, także warto tam zaglądać jak czegoś potrzebujesz, jesli chodzi o grę w piłkę nożna. A co do kwestii różnic pomiędzy produktami znanych marek, to rzeczywiście jakość wykonania jest podobna, ale nie identyczna i ja osobiście również preferuję Nike.

Czy da się kupić nowe Nike Hypervenom w cenie 100zł? - SzewczykD - 01-24-2019 05:02 PM

Dla mnie nie ma żadnych większych różnic poza ceną i sposobem wykończenia, ale tak jak pisałem, każdy ma własne preferencje.